Akrilik Macun Nedir?

5 Eylül 20220

Akrilik Macun Nedir?

İç duvarlarınız yıllarca nasıl pürüzsüz ve çatlaksız olabilir?

Cevap Akrilik Macun kullanmaktır. Sadece evinize duvar macunu sürün , boyamadan önce duvarlara sürün ve işte! Duvarlarınız tertemiz olacak ve boyanmaya hazır olacaktır. Bu zaman kazandıran ve uygun maliyetli çözüm, boya katlarının ömrünü uzatmak ve iç duvarlarınızın ve ahşap yüzeylerinizin yıllarca yeni ve eziksiz kalmasını sağlamak için oluşturuldu.

Akrilik Macun , tereyağı benzeri bir dokuya sahip, alkaliye dayanıklı, su bazlı bir astardır. İleri teknoloji kullanılarak üretilmiştir ve yüzeylerdeki oyukları ve delikleri dolduran, pürüzsüz ve olağanüstü beyaz yapan özel akrilik bağlayıcılar içerir. Macun kaplı duvarlara boya uygulandığında sonuç zengin ve kusursuz bir görünümdür.

Bu duvar macunu iç duvarlara ve ahşap yüzeylere uygulanabilir. Macun sıvalı duvarlarda, betonda ve tuğlalarda kullanılabilir. Astar olduğu için akrilik macun sadece beyaz renkte mevcuttur.

Duvarlarınızı Boyamadan Önce Akrilik Macun Uygulamanın Faydaları:

Duvarlarınızı emülsiyon boya ile sıvamadan önce kaplamak için beton macun kullanmanın bazı avantajları:

  •      Dayanıklılık:Akrilik macun duvarlara pürüzsüz bir bitiş sağlar ve çıplak duvarları çatlak ve oyukları doldurarak düzleştirir. Özel akrilik bağlayıcıları ile duvarlardaki boyanın dayanıklılığını arttırır. Macun ayrıca duvarlara ekstra beyazlık katar, böylece boyanın rengi gerçekten iyi çıkar ve daha zengin ve daha güzel görünür.

  •      Zamandan Tasarruf:Duvar macunu uygulaması çok az zaman alır. Bunun nedeni az kat uygulama gerektirmesi ve çabuk kurumasıdır. Akrilik duvar macununun ortalama kuruma süresi sadece 20 dakikadır.

  •   UygunMaliyetli Çözüm: Duvar boyanız için bu korumanın ağır bir bedeli olacağından endişe ediyorsanız, bu noktada yanılıyorsunuz! Akrilik macun çok uygun maliyetlidir ve bu nedenle oldukça uygun maliyetlidir.

  • Çevre Dostu: Akrilik duvar macunu çevre dostu olup, duman ve tahriş yapmaz, çabuk kuruma avantajına sahiptir.

Akrilik duvar macunundan sonra astar koymak gerekli mi?

Evet. Akrilik duvar macunu kullanılıyorsa, macun uygulamasından önce ve sonra bir astar kat tavsiye edilir . Çimento bazlı macunlar veya Polimer macun durumunda, macun uygulamasından sonra bir kat astar tavsiye edilir. Astar katı, macunun duvara bağlanmasına yardımcı olur.

Akrilik Duvar Macununun Kolay Uygulanması

Akrilik duvar macununu profesyonellerin yardımı olmadan uygulayabilirsiniz .

Macun uygulamak için sadece adımlar var

  1.  Güvenlik amacıyla macun uygulamadan önce eldiven ve maske takınız.
  2.  Yüzeyin bir sıyırıcı ile parlatılması.
  3.  Duvar macununu uygulamadan önce, pürüzsüz bir yüzey için bir kat astar uygulayın. Hızlı kuruduktan sonra
  4. İlk katakrilik macunu sürün ve ikinci kat macun uygulamadan önce 3-4 saat bekletin ve en iyi sonuç için gece boyunca bırakın.
  5. Duvar macununu başarıyla kapladıktan sonra yüzeyi pürüzsüz hale getirmek için zımpara kağıdı kullanın.

YAŞAM TARZINIZ IÇIN KRALIYET VIBES…

 

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 10
ÖNCEKİ
Garaj Kapısı Nasıl Boyanır.

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?