Dış Cephe Boya

Dış Cephe Boya En Kaliteli Hizmeti Veriyoruz!

Dış cephe boya, adından da anlaşıldığı üzere binaların dış cephelerinin boyanması için kullanılan boyaları ifade etmektedir. Firmamızın sizlere sunduğu dış cephe boya hizmeti ile binaların dış cephelerinin tamiratını ve boyamasını gerçekleştirmekteyiz. Birbirinden kaliteli boyalar ve profesyonel kişiler ile söz konusu boyama hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.
En Kaliteli Hizmet
Dış cephe uygulamalarında en profesyonel ve en kaliteli hizmeti almanız için sizlere çözümler sunuyoruz.
En Uygun Fiyat
Dış cepheniz için gerekli olan boya hizmetini sizlere en kaliteli şekilde sunuyoruz.
Profesyonel Destek
Alanında uzman kadromuz ile profesyonel bir destek veriyoruz.
Kaliteli Boyalar
Dış cephenizi en iyi hale getirebilmek için birbirinden kaliteli boyaları tercih ediyoruz.

Dış cephe boyası, tamamen dış etkenlerden korunabilmesi için tercih edilen boya çeşididir. Binaların dışını boyamak ne yazık ki evlerin içini boyamak kadar kolay bir işlem değildir. Dış cephe boyası tercihi yaparken yüksek kaliteli reçineler, katkı maddeleri ve pigmentler gibi çeşitli özellikleri göz önünde bulundurmak gerekir. Bu nedenle iyi bir dış cephe boyası hizmeti tercihi yaparken tercih edeceğiniz firmanın ana maddeleri ile ilgili çeşitli bilgilere sahibi olması ve kaliteli bir hizmet sunması gerekir.

Kaliteli Ürünler

Dış cephe boyalarının zorlu hava şartlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Akrilik esaslı, fotokatallitik ve silikon özelliklere sahip olan dış cephe boyalarının çok daha yoğun bir şekilde tercih edilmesi gerekmektedir. Bunların yanı sıra esnek dış cephe boyaları ve texture isimli desenli kaplamaları da dış cephe boyalarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin zevk ve ihtiyaçlarınız ile ilgilidir. Günümüzde dış cephe boyalarının pek çok çeşide sahip olması Firmamızın sunduğu hizmetleri neden tercih etmelisiniz?

Dış cephe boyama da dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise binanın bulunduğu bölgenin mevsimsel şartlarıdır. Son derece sert bir havaya sahip olan bölgede ki binalarda kullanılan boyaların da bu hava koşullarına uygun olması ve bu doğrultuda tercihin yapılması gerekmektedir. Firma olarak sizler için en iyi hizmeti sunarken dış cephe boyaları ile ilgili gerekli araştırmayı yapıyor ve en kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz.

Dış cephe boyası fiyatları ne kadardır?

Dış cephe boyası hizmetinin fiyatları, söz konusu hizmet ile ilgili en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ancak söz konusu hizmet ile ilgili net bir şekilde bilgi verebilmek mümkün değildir. Bu nedenle dış cephe boyası fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve en detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Dış cephede istediğim boyayı seçebilir miyim?

Dış cephe hizmeti alırken kendi zevk ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı renklerde ve farklı markalarda boyaları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Dış cephe boyasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Dış cephe boyaları 4 ana maddeden meydana gelmektedir. Söz konusu ana maddeler; pigmentler, kimyasal katkılar, bağlayıcılar ve çözücüler şeklindedir. Pigmentler; renk, dayanıklılık, boya örtücülük ve parlaklık gibi özelliklere sahiptir. Bağlayıcılar; pigmentleri bir arada tutmak için yardımcı olmaktadır. Boyaya; sertlik, yapışma, sağlamlık ve dış etkenlere karşı dayanıklılık özelliklerini vermektedir. Kimyasal katkı maddelerini ise boyanın akışkanlık gibi özelliklerini çok daha iyi bir hale getirmek için kullanılmaktadır. Son çözücüler ise uçucu bir yapıya sahiptir. Bu nedenle boyanın inceltilmesi için tercih edilmektedir. Bu doğrultuda dış cephe boyası tercihi yaparken dış cephe boyası kategorisinde ki tüm ürünlerin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?