AnasayfaHizmetlerimizÖzel Nakliyat

Özel Nakliyat Hizmetlerimiz İle Çözümler Üretiyoruz!

Nakliye konusunda nasıl bir hizmetten yararlanmak istediğinizi bilmiyorsanız sizlere sunduğumuz harika çözümlerden yararlanabileceğinizi bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Nakliyede yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde sizlere en doğru seçenekleri ulaştırmayı hedefleyen firmamız eşyalarınızın taşınmasında en doğru adımları atmayı en büyük ayrıcalığı kabul eder.
Güvenilir Taşıma
Taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmesi ihtimali üzerine bütün önlemleri alıyoruz.
Hızlı Nakliye
Nakliye süreçlerini hızlı bir şekilde tamamlıyor ve eşyalarınızın yerine ulaştırılmasında kaliteyi sunuyoruz.
Yüksek Hassasiyet
Taşıma esnasında kırılmaya müsait eşyalarınızı ekstra özenle taşıyoruz.
Teknolojik Çözümler
Nakliye süreçlerinin daha kısa sürede ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmesi adına teknolojiden maksimum oranda yararlanıyoruz.

Özel nakliyat işlemleri gerçekleştirilirken nakliye sürecinin başarılı olmasını hedefleyen firmamız ambalajlama konusunda ekstra çaba sarf eder. Bu noktada kullanılan özel pat patlı poşetler eşyalarınızın zarar görmesine engel olurken nakliye sürecinin daha başarılı sürdürülmesine katkı sağlar. Personelin eşyaları nakliye aracına yükleme ve nakliye aracından indirmesi esnasında ekstra hareket kabiliyeti sunan ambalajlar ucuz ama kaliteli seçenekler olarak dikkat çeker.

Asansörlü Nakliye

Asansörlü nakliye seçeneklerimiz ile teknolojiden maksimum oranda yararlanıyor ve sizlerin taşınma ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri sunuyor olmanın ayrıcalığını hissediyoruz. Kaliteden ödün vermeyen bakış açımızı makine ve ekipman konusundaki kusursuzluğumuzla da bir araya getirerek taşınmada eşi benzeri görülmemiş bir hizmete kapı aralıyoruz. Siz de bu hizmetlerden yararlanmak istiyor ve kalitenin tadını çıkarmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel nakliyat kapsamında sunulan hizmetler nelerdir?

Özel nakliyat çözümlerinden yararlanmak ve arzu ettiğiniz hizmeti almak için firmamızla iletişime geçtiğinizde eşyalarınızın ambalajlanmasından güvenle nakledilmesine kadarki bütün süreçleri titizlikle takip ediyoruz. Eşyaların özenle taşınmasında gösterdiğimiz hassasiyeti ön plana çıkarmanın verdiği hazzı hizmetlerimizin her aşamasına yaymanın gururunu yaşıyoruz. Siz de kapsamı oldukça geniş hizmetlerimizden yararlanmayı istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel nakliye çözümlerinde ödememiz gereken ücret nedir?

Eşyalarınızın taşınmasında ödemeniz gereken ücretin farklı değişkenlere bağlı olarak çeşitlendiği açıktır. Bu nedenle özel nakliyat ücretleri noktasında çok genel geçer bir fiyattan bahsetmek söz konusu değildir. Burada rol oynayan temel 2 unsur vardır. Bunlardan bir tanesi eşyaların taşınacağı evlerin kaçıncı katta olduğu ikincisi de eşya yoğunluğudur. Eşyanız çoksa ödeyeceğiniz ücret ile eşyanız azsa ödeyeceğiniz ücret arasında fiyat farkı çok daha fazladır.

Nakliye esnasında mobilya sökme ve montaj işlemlerinden yararlanabilir miyim?

Nakliye hizmetinden yararlanan bireylerin en çok tercih ettiği hizmetlerden bir tanesi de hiç şüphesiz mobilyaların sökülmesi ve tekrardan montajının yapılmasıdır. Hem teknik beceri hem de bilgi birikimi gerektiren bu hizmetlerin sıradan bireyler tarafından sunulması nakliye sürecinin sekteye uğramasına neden olabileceği gibi eşyaların zarar görmesine zemin hazırlayacağı da açıktır. Siz de iki yönlü bir kazanç elde etmek istiyor ve kaliteden yararlanmayı arzu ediyorsanız kesinlikle bizimle çalışmalısınız.

Nakliye ücretleri nasıl belirlenir?

Nakliye ücretlerinde belirleyici faktörlerin mesafe, eşyaların taşınacağı lokasyon ve eşya yoğunluğuna göre farklılaşabileceği söylenebilir. Eşyaların taşınması esnasında harcanacak olan emek ve eşyaların çokluğu ödemeniz gereken ücretler noktasında artışlara neden olsa da aslında nakliye sürecine katılacak olan personelin de ücretlere doğrudan belirleyici katkı sunduğu açıktır. Siz de özel nakliyat hizmetlerinden yararlanmak ve evinizi güvenle taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalite, uygun fiyat ve hassas nakliye ile sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!