boya badana hakkında herkesin bilmesi gerekenler…..

22 Kasım 20200

Merhaba bendeniz SALİH KATİPOĞLU yani salih usta

Beni sosyal medyada duyanınız olmuştur. Duymayanda bundan sonra duyacaktır.
Bu güne kadar herkesin bir boya badana deneyimi olmuştur. gelin kulağınıza küpe olacak şeyleri salih ustadan duyun….

1- İnsanlar bütün odalarının, tam simetrik ölçülerde olduğunu zanneder. Gerçek şudur ki; boyanacak alanlar, çoğunlukla hiçbir geometrik standarda uygun değildir
Evinize sertifikasız usta almayın bilakis bu doktor olmayana muayene olmaktan farksızdır…
Boyanın amacı, evi dezenfekte etmek yada farklı göstermek değildir. Boya ustası, temizlik görevlisi ya da estetik cerrah hiç değildir İmkân verdiğiniz oranda, size görsel alanlar sunar.
Hijyen ve sağlıklı boya demek ekstra kimyasal demek bilin istedim…

Boya ustasının görevi bellidir. Size, kendi inisiyatifiyle yardımcı olmak ister ise, iyi niyeti suistimal edilmemeli, motivasyonu düşürülmemelidir.
ustam ev aldım masrafım çok deyince ustayı evinize ortak yapmıyorsunuz.
“Ustam; boya hem silinebilir, hem de ucuz olsun” cümlesi, müşterilerden en sık duyduğumuz cümledir. Fakat kaliteli bir silinebilir boyanın aynı zamanda ucuz olması, ne şuan ne de önümüzdeki yüzyıl, maalesef mümkün değildir.
ustayla pazarlık yaptıktan sonra evinizi tadilat yaptırır gibi hareket etmeyin komik oluyorsunuz.bu cildiyeye gidip burun estetiği yapmaktan farkı yok….
Boya ustası, tabi ki mesleğinde uzmandır fakat yine de işe başlamadan önce mutlaka sertifikası sorulmalıdır. Ayrıca işinde uzman olması müneccim olduğu anlamına gelmez. Ona, isteklerinizi açık olarak ifade etmelisiniz çünkü maalesef henüz düşünce okuma yeteneğine sahip değildir.
50 binliraya alıp gözünüz gibi baktığınız arabaya 5000 lira harçarsınız fakat , 1 milyona aldığınız evinize 1000 lira harçamak için 1000 dereden su getirmeyin.

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ÖNCEKİ
boya badana istanbul

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 36
SONRAKİ
boya badana sandığınız kadar basit değil........

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?