Renk secimi

28 Kasım 20200

Rengin sizi nasıl hissettirdiğini ve sizin hakkınızda neler söylediğini düşünürsek, rengin vereceğiniz en önemli dekorasyon kararlarından biri olması şaşırtıcı mı?

Renk bir dildir. Renk, hayatımızın en tatmin edici unsurlarından biridir. Renk, dikkatinizi çekebilir veya ruh halinizi değiştirebilir. Kim olduğunla, nasıl hissettiğinle ve nereye gittiğinle konuşuyor. Sherwin-Williams olarak, hayatınız için mükemmel renkleri bir araya getirmenize yardımcı olabiliriz.

Renk, bir odaya girdiğinizde fark ettiğiniz ilk şeylerden biridir . Rengin ve onu nasıl kullandığınızın, evinizde vereceğiniz en önemli dekorasyon kararlarından biri olması şaşırtıcı mı? Evinizin içinde, en son renkler ve uygulanma biçimleri kişiliğinize ve d + ¬cor’a ses verir.

Renk bir ruh hali belirler. Boya rengi, zeminden tavana tarzınızı yansıtır ve evin sizin için ne anlama geldiğine dair kişisel bir açıklama yapar.

  • Renk, türünün tek örneği vurgu parçalarını evinizin her yerinde üretilmiş ürünlerle birleştirir.

  • Teknolojiden ilham alan heyecan verici renk tonları, aynı zamanda doğal oyma ahşap, dokuma kumaşlar ve ferforje içeren alanlara kaprisli bir dokunuş getiriyor.

  • Geniş negatif alanlarla eşleştirildiğinde parlak renkler daha da geliştirilir.

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 10
ÖNCEKİ
ümraniye boya badana

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 36
SONRAKİ
iç çephe boyaları

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?