Tezgah üstü sonlama

30 Kasım 20200

TEZGAH ÜSTÜ NASIL BİTİRİLİR
bitirme beton tezgahlarıBeton tezgahlar, görünüşlerini kişisel zevklerine göre özelleştirme yeteneği de dahil olmak üzere ev sahiplerine çeşitli avantajlar sağlar. Mutfağınıza mükemmel şekilde uyan görünmez dikişlerle benzersiz bir tasarım oluşturmak için tek başına beton kullanarak minimalist bir görünüm yaratabilir veya seramik, deniz kabukları veya cam gibi başka malzemeler ekleyebilirsiniz. Bu malzeme yıllarca dayanır ve kolaylıkla kullanılır, incelikle yaşlanır ve zamanla kendi karakterini geliştirir. Ayrıca, düzgün bir şekilde kapatılıp bitirildiğinde, beton tezgahlar suya ve lekelere karşı dayanıklıdır ve zahmetsiz bakım ve bakım sunar. Evinize bir tane kurmakla ilgileniyorsanız, doğal avantajlarını en üst düzeye çıkarmak için beton tezgahı tam olarak nasıl bitireceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

BETON TEZGAH YÜZEYLERİNİN SEÇİLMESİ
Beton tezgahı bitirmek için istediğiniz renk ve tasarım stiline karar vermek size kalmıştır. Malzemenin çok yönlülüğü, zarif damarlı ve mermer efektler elde etmek için ortama renk karışımları eklemenize veya damarlı ahşap kaplamalar kullanarak ahşabın görünümünü taklit etmenize olanak tanır. Kaba taş benzeri bir görünüm elde etmek için ıslakken yüzeyi mala edebilir veya cilalı bir tasarım için düzleştirebilirsiniz. Ayrıca agregayı karanlıkta parlayan malzemelerle veya zıt mermer parçalarıyla tohumlayarak ve ardından yüzeyi parlak bir yüzeyle kapatarak özel efektler de ekleyebilirsiniz. Doğal bir görünüm için, yüzeyi Gerçek Süt Boyası ile kaplamayı düşünün.Yaşam alanınızdaki diğer tonları tamamlayan veya bunlarla kontrast oluşturan toksik olmayan ve VOC içermeyen renkler. Ek olarak, tasarımınızı vurgulamak için kenarları çıplak bırakabilir veya kalıplamayı kullanarak projenizin mutfağınızdaki diğer armatürler ve mobilyalarla daha iyi uyum sağlamasına yardımcı olabilirsiniz.

BETON TEZGAHI HAZIRLAMA
Beton tezgahınızı istediğiniz gibi döktükten ve kurumasına izin verdiğinizde, orijinal kalıbı yerinde tutan tüm levhaları veya formları kaldırarak bitirmeye hazırlarsınız. Ardından, pürüzlü veya pürüzsüz bir tezgah isteyip istemediğinize bağlı olarak yüzeyi biraz veya çok fazla zımparalamanız gerekir. Bunları elle zımparalayabilirsiniz, ancak bu, döner zımpara kullanma sürecini hızlandırır. Seçtiğiniz stile göre tasarlanmış zımpara kağıdı veya diskleri seçtiğinizden emin olun – örneğin, daha dokulu bir alan için daha yüksek kum seçenekleri ve daha parlak bir tasarım için ince kumlu zımpara kağıdı kullanın. Beton tezgahınızı nasıl hazırlamayı seçerseniz seçin, genellikle malzemeleri kullanmak istersiniz. Önlükler ve eldivenler gibi Real Milk Paint Co.’dan, özellikle giysiyi veya cildi lekeleme veya zarar verme potansiyeli olan malzemelerle uğraşırken.

BETON TEZGAHI TEMİZLEME
Yüzeyi zımparaladıktan sonra yüzeyi temizlemeye hazırsınız. Bunu yapmak için ya 2 yemek kaşığı Trisodyum Fosfat Temizleyicimizi suyla karıştırın ya da betonun alkalinitesini dengelemek için çeyrek veya yarım fincan sirkeyi bir galon suya karıştırın. Karışımla tüm yüzeyi silin, her köşeye ve köşeye ulaştığınızdan emin olun. Çözelti kuruduktan sonra, yüzeyi temiz suyla durulayın ve tamamen kurumasını bekleyin. Bu işlem, zamana ve kullanıma güzel bir şekilde dayanan pH nötr bir yüzeyi kapatmanızı sağladığı için yüksek kaliteli bir sonuç için önemlidir. Arap Gecesi gibi biraz renk katmak istiyorsanız mürekkebi siyah bir görünüm için, betona kolayca yapıştığı ve sabit kaldığı için Real Milk Paint’in en sevdiğiniz tonunu güvenle seçin. Bitirme işlemine başlamadan önce bu rengi uyguladığınızdan ve kurumasını bekleyin.

BETON TEZGAHI BİTİRME
Tüm hazırlık çalışmaları tamamlanmış ve renk uygulanmış olarak, seçtiğiniz mühürleyici ile beton tezgahı bitirme zamanı. Real Milk Paint Company tarafından sunulan seçenekler arasında , gıda teması için güvenli, vegan dostu olan ve uçucu organik bileşikler içermeyen mat bir yüzey oluşturan Saf Tung Yağımız bulunmaktadır. Sabuntaşı Mühürleyicimiz gibi mumları da kullanabilirsiniz.yüzeye ince bir renk ve parlaklık getirmek için. Beton tezgahı nasıl bitireceğinize karar verirken hangi ürünü seçerseniz seçin, bunları benzer şekilde uygularsınız. Sızdırmazlık maddesini küçük bir fırça veya rulo ile hızlı bir şekilde uygulayarak ortamın gözenekli yüzeye batmasına izin verin. İlk katın kurumasına izin verin, ardından gerektiği kadar ekleyin ve her şeyin pürüzsüz ve eşit olmasını sağlayın. Unutmayın, beton tezgahınızı bitirdiğinizde, sıcağa ve çizilmelere aplomb ile direnmeli ve yıllar geçtikçe güzelliğini korumalıdır.

BETON TEZGAHLARIN BAKIMI
Beton tezgahı bitirme sürecini tamamladığınızda, kürlendikten sonra kullanıma hazırdırlar. Tipik olarak zamanla sertleştiklerini ve kürleştiklerini unutmayın, bu nedenle ilk hafta kadar tezgahlara karşı nazik olun. Görünümü korumak için, genellikle her iki ila üç yılda bir yüzeyi korumanız gerekir, ancak düzgün bir şekilde bitirilmiş bir beton tezgahın bakımı yalnızca temel bakım ve ıslak bir bezle veya hafif ticari temizlik ürünleri veya sadece sabun ve suyla temizlik gerektirir. Daha uzun süre güzel görünmesini sağlamak için, sıcak tencere ve tavaları doğrudan yüzeye koymaktan kaçının ve çizilmeleri önlemek için doğrudan tezgahı kesmek yerine bir kesme tahtası kullandığınızdan emin olun.

Mutfağınıza modaya uygun bir his vermek için birçok seçenek mevcut olsa da, beton tezgahlar ayrıca dayanıklılık ve özelleştirilmiş tasarımlar dahil olmak üzere bir dizi fayda sağlar. Yeni beton tezgahınızı kendiniz dökün veya bir profesyonel kiralayın, zaman geçtikçe en iyi şekilde görünmesine yardımcı olmak için gereken hazırlığı, bitirmeyi ve bakımı anlamanıza yardımcı olur. Real Milk Paint Co., projenizi tam memnuniyetinize göre renklendirmek ve bitirmek için ideal olan yüksek kaliteli, doğal, toksik olmayan ürünler sağlayarak bu görevde size yardımcı olur.

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 10
ÖNCEKİ
iç çephe boyaları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 36
SONRAKİ
Doğru renk seçimi

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?