2021 Renk 5 Renk Trendi

3 Aralık 20200

Güncel iç mekan renkleri 2021 üzerine beş renk uzmanı

 

 

Uluslararası trend ajansları ve renk uzmanları, daha sıcak bir iç renk dalgasının yolda olduğu konusunda uzun süredir uyardılar. Kahverenginin bir sonraki büyük renk olacağını tahmin ediyorlar. Ya mavi ve yeşil? Beş renk uzmanından, yaşadıkları deneyimlerin 2021’de en alakalı iç mekan renkleri olacağını paylaşmalarını istedik.

Trend enstitüsü Pej , kahverenginin bir sonraki büyük iç renk olacağını öngörenler arasında. İskandinav pazarına iyi bir genel bakışa sahipler ve artık birçok renkle birçok mevsime hazırlanmamız gerektiğine ve kahverenginin lider renk olacağına inanıyorlar. Brown birkaç yıldır uyarılıyor, ancak bir dalganın hareket etmeye başlamasından, havalanmasına ve birçok kişi tarafından kullanılmasına kadar biraz zaman alıyor.

– Brown uzun bir aradan sonra tam güçle gelir. Farklı tonlarda denendi, ancak 2021/2022’de kemiğe daha çok kesildi diyorlar.

İsminden de anlaşılacağı gibi gri ve bej karışımı olan “greige”, İskandinav yaşam tarzına yakışan iyi bir klasik olarak bahsediliyor.
Ayrıca mavi ve yeşilin hala harika renkler olacağına inanıyorlar. Maviye gelince, evde sıcak renklerin aksine çok fazla kot, buzlu ve soğuk renkler var. Alakalı anahtar kelimeler sessiz ve klasik, soğuk ve daha doğal renklerdir. Yeşil renkler klasik tonlara doğru bir dönüş yapıyor.

Pej ayrıca morun daha alakalı olacağı gerçeğine bizi hazırlıyor.

Koyu mavi renk yerleşmiş ve ortak özellik haline gelmiştir. Modada da Norveçliler için her zaman iyi olan zarif bir renk. Şimdi “buzlu” serin, temiz ve şeffaf mavi tonlar istediğimizi görüyorum.

Griyi göğsüne bastırdık ve şimdi paletlere daha fazla hayat vermeye çalışıyoruz. Gri ve bej tonları kendinizi güvende hissediyor. Onları biraz aydınlatıyor ve ışığın buzlu mavi ve pastel renklerle iyi karıştığını görüyoruz. Şahsen, ister parapetlerde, pervazlarda, ister tekstilde olsun, yosun yeşilinden derin orman yeşiline uzanan aksanlı buzlu Prag yeşili pastellerine büyük inancım var.

Kahverengiye hazır mıyız?

– Yine kahverengi ve yanık tonları arıyoruz. Bazılarımız Kaşmir gibi renklerle ve koyu gri tonları ile kapı ve pencerelerin etrafına pervaz verdiğimiz yerde hepsini çıkarmak istiyor. Bunlar modada her zaman güçlü olan renk kombinasyonlarıdır. Kahverengi ve mavi birlikte sofistike ve zariftir ve genellikle ünlü moda evleri tarafından kullanılır.

Tam olarak yürürlükte olan komik vurgu renkleri, saman sarısının aksine sarıdır. Yanık tonlarla iyi uyum sağlar. Sarı, sade iç detaylarla odaya yerleştirilebilir.
Geleceğini göreceğimiz önemli bir vurgu rengi mordur. Bu, ana rengi parlatan ve uyum yaratan bir renktir.
Pej kahverenginin ve morun güçlendiğini düşünüyor, müşterileriniz orada mı?
– Hayır, henüz tam olarak orada değiller, ama gelecek. Beyaz ve gri tabandan daha bej / kahverengi sıcak tonlara doğru hareket vardır. Henüz mor hakkında çok az konuşma var, ancak önümüzdeki yıl bu rengi daha çok göreceğimizi düşünüyorum.
İnsanlar daha fazla renk mi alıyor?
Evet kesinlikle! Ola Normann, trendin daha fazla renge doğru gittiğini fark etti ve her gün yenileme isteği olduğunu görüyoruz.Mavi tonlar listenin başında, ancak yeşil, koyu sarı ve pas kırmızısı da popüler. Yani etrafta pek çok kişisel ev olacak.

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 10
ÖNCEKİ
üsküdar boya badana

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 36
SONRAKİ
Tasarımcılara Göre 5 Yılda Pişman Olabileceğiniz 10 Ev Dekorasyonu Trendi

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?