Çocuk ve Bebek İçin Güvenli Boya

16 Şubat 20220

%100 su bazlı Modern ve Estate serilerimiz, bağımsız olarak test edilmiş ve Oyuncak Güvenliği Bölüm 3: Belirli unsurların göçü (EN 71-3:2019+A1:2021) uyarınca çocuklara ve bebeğe güvenli olduğu onaylanmıştır Bu, sizin dünyanızı paylaşan küçükler için de daha iyi oldukları anlamına gelir.

Bu, özel cilalı Casein Distemper ve Ahşap Zemin Astarı ve Astarı, Ahşap Düğüm ve Reçine Engelleyici Astar ve Astar ve Metal Astar ve Astar hariç, ürün yelpazemizdeki tüm boyaları kapsar.

Neredeyse hiç kokusu olmayan, düşük VOC seviyeleri ve küçüklerle hayatın onlara getirebileceği her şeyle başa çıkma sertliği ile, bebek için güvenli Modern kaplamalarımız size bebek karyolalarına, kreşlere ve çocuk yatak odalarına bir renk sıçraması getirmenin huzurunu verir. , ve oyun odaları.

Bu nazik formülasyonlar oyuncaklarda bile güvenle kullanılabilir , böylece en sevdikleri oyuncaklara endişelenmeden renkli yeni bir görünüm kazandırabilir ve canlarının istediği gibi oynamaya devam edebilirler.

Ayrıca temizlemek için – özellikle çocuklar için tehlikeli olan – kötü çözücülere ihtiyaç duymazlar.

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 10
ÖNCEKİ
Epoksi uygulama Alternatif secenekler

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 36
SONRAKİ
Boya badana nasıl yapılır, nedir

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?