İç mekan renk secimi

5 Mart 20220
https://www.mayperoz.com/wp-content/uploads/2020/08/logo11-2.png

MONOKROMATİK RENK ŞEMALARI KILAVUZU

Tek renkli bir boya renk paletinin nasıl drama ve boyut yarattığını ve her alana stil ve incelik kattığını öğrenin.

Rengin temellerini anlamak, iç mekanlarınızı yükseltmeye yardımcı olur. Burada, monokromatik renk şeması olarak bilinen aynı tondaki farklı tonların yaratıcı kombinasyonunun herhangi bir odada nasıl zarif bir ortam sağladığını keşfedeceksiniz.

Birincil ve ikincil renkleri içeren bir renk çarkı.

Tek Renkli Renkler 101

Tek renkli renk şeması nedir? Basitçe söylemek gerekirse, tek bir renk tonu içeren bir palet ve renk ve drama katmanın mükemmel bir yolu. İki farklı tek renkli stil vardır:

 • Tek Gölge:
  • Tek bir gölge renk şeması, tonda herhangi bir değişiklik olmaksızın tek bir renk kullanır.
  • Bu yaklaşım, her şey aynı renk olacağından, döşeme rengini seçmeyi çok kolaylaştırır.
  • Tek bir gölgenin güçlü etkisi, trim ve pervazlarınızda farklı boya parlaklıkları kullanarak daha da geliştirilebilir.
 • Çoklu Gölgeler:
  • Birden çok gölgeli renk şeması, aynı renk tonunun çeşitli tonlarının yanı sıra değişen alt tonlara sahip tonları kullanır.
  • Bir rengin birden fazla tonunu kullanmak, monokromatik bir paletin görünümünü yumuşatır ve herhangi bir alana rahatlatıcı enerji katar.
  • Bu yaklaşım, bir odayı daha büyük gösterebilir ve küçük alanları geliştirmek için idealdir .
 • Her zaman harika bir kaynak olan renk çarkı, iç tasarımın ayrılmaz bir parçasıdır: Renk çarkının boya rengi aramanıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için bu önemli noktalara göz atın !
Monokromatik Renk Paletleri
Kendi tek renkli renk düzeninizi şekillendirmenize yardımcı olmak için, renk uzmanlarımız tarafından oluşturulan, renk ailesine göre bu seçilmiş paletleri kullanın.

Beyaz Boya Renkleri

Beyaz boya renklerini katmanlayarak mekanınıza ince bir boyut kazandırın .Size en yakın bayi olan Besta Color

Sakin bir yatak odası için renk seçimini olabildiğince kolaylaştırmaya yardımcı olmak istiyoruz. Sadece bu üç adımı izleyin!

  1. Bu sayfada çok sevilen rahatlatıcı yatak odası renklerini inceleyin. Tüm görünümü yeniden oluşturmak için önerilen döşeme ve tavan boya renklerini not edin (her ikisi için de aynı rengi kullanarak basit tutun).

 

  1. Ardından, Android ve iPhone için mevcut olan ücretsiz  uygulamasıyla renk seçimlerinizi sanal olarak test etmek için kendi yatak odanızdaki fotoğraflarınızı kullanın .

 

 1. Boya renginizi örnekleyin – renk örnekleri veya boya örnekleri, satın almadan önce renkleri “denemek” için kapınıza teslim edilebilir.

Renginize karar verdikten sonra, boyayı önceden çevrimiçi sipariş edin ve mağazadan teslim alın ya da doğrudan bağımsız sahibi olduğunuz  Besta Color® mağazanızdan sipariş verin ve oradayken renklendirin – sizin için ne işe yararsa onu yapın!

 

 

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 10
ÖNCEKİ
İç Cephe boya nasıl yapılır.

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 36
SONRAKİ
Badana ne kadar sürer? Badana ve boya arasındaki fark nedir? Badana boyamaktan daha mı pahalı? Bunlar tartışacağımız sorulardan bazıları. Daha fazla ipucu ve bilgi için aşağıdaki makalenin geri kalanını okuyun

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?