Çocuk Dostu Boya

20 Aralık 20200

Çevre Dostu Boya

Zengin pigmentli boyalarımız, dünyanızın her yerinde uyum içinde çalışmak üzere yaratılmıştır. Su tabanlarımızdan sorumlu uygulamalarımıza, çevre dostu boya formüllerimizden geri dönüştürülebilir malzemelerimize kadar kaliteden ödün vermeden dünya üzerindeki etkimizi azaltmaya kararlıyız.

Malzemeler
2021 yılında, sektörde tamamen su bazlı bir aralığa geçen ilk bizdik. Şimdi, tüm boyalarımız yalnızca Minimal veya Düşük VOC (Uçucu Organik Bileşikler) olarak sınıflandırılmıyor, aynı zamanda bu Kategoriler için standardı çok aşıyor.
Bazı geleneksel boyaların güçlü kokusunun arkasındaki suçlular, boya kururken kirletici maddelerin atmosfere salınmasının bir sonucudur. Aksine, düşük kokulu cilalarımız herhangi bir kötü duman yaymaz, size güvenli, uygulaması ve yaşaması rahat ve çevreye daha duyarlı bir ürün verir.
Kaliteye olan tavizsiz bağlılığımız, zengin rengini veren sorumlu kaynaklı pigmentlerden ikonik ve sonsuz geri dönüştürülebilir tenekesine kadar boyamızın her bileşeninde belirgindir. Ayrıca, kimlerle çalıştığımız konusunda da taviz vermeyerek, malzemeleri yalnızca bizim ahlakımızı paylaşan tedarikçilerden temin etmemizi sağlıyoruz.
Çocuk Dostu Boya
% 100 su bazlı Modern ve Estate serilerimiz sadece çevremizdeki dünya için daha iyi değil, aynı zamanda Oyuncak Güvenliği Standartlarına göre çocuk ve bebek güvenliği sertifikasına sahipler, yani dünyanızı paylaşan küçükler için daha iyi. çok.

Düşük koku, düşük VOC seviyeleri ve hızlı kuruyan formülasyonlar ile bebeğiniz için güvenli boyamız size bebek karyolalarına, kreşlere, çocuk yatak odalarına ve oyun odalarına bir renk sıçraması getirme rahatlığı sağlar. Nazik formüllerimiz oyuncaklarda bile güvenle kullanılabilir, böylece en sevdikleri oyunlara endişelenmeden renkli ve yeni bir görünüm verebilir ve gönüllerinin istediği şekilde oynamaya devam edebilirler.

Emlak Emülsiyonumuz, Estate Yumurta Kabuğumuz, Modern Emülsiyonumuz, Modern Yumurta Kabuğumuz, Dış Duvarcılığımız, Dış Yumurta Kabuğumuz ve Tam Parlaklığımızın tümü bağımsız olarak test edilmiş ve Oyuncak Güvenliği Bölüm 3: Belirli öğelerin taşınması

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 10
ÖNCEKİ
Tasarımcılara Göre 5 Yılda Pişman Olabileceğiniz 10 Ev Dekorasyonu Trendi

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 36
SONRAKİ
Yeni kreş boyaları...

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?