Yeni kreş boyaları…

1 Ocak 20210

Yeni Kreş Koleksiyonumuzun Tanıtımı

Edward Bulmer, gerçekten doğal boya kullanan mükemmel renklerin öncü bir yaratıcısıdır. Bir iç mimar olarak (bir baba olarak!) Yılların deneyimine dayanarak ve doğadan ilham alarak, şimdi çocuklar için on iki güzel yeni renk yarattı. Koleksiyon eğlenceli ancak klasik ve çocukluk boyunca sürecek kadar uyarlanabilir.

Edward Bulmer Doğal Boyalar, çocuk odalarınızı dekore etmek için güvenli ve güzel bir seçimdir. Boyamız benzersizdir. Doğal olarak oluşan bileşenlerden yapılmıştır. Bu, petro-kimyasallar, zararlı uçucu organik bileşikler, plastik ve toksinler olmadığı anlamına gelir; bu da minimum koku (neredeyse kokusuz) anlamına gelir, bu nedenle baş ağrısı veya alerjik reaksiyonlara neden olmayan boya ve boyayla aynı gün odada uyuyabilirsiniz. o.

Doğal boyamız sadece iki katta mükemmel örtücülük sağlayarak, uygulamayı hızlı ve kolay hale getirir. Yine de sentetik renkler kadar sert olduğu için silerek temizleyebilirsiniz. Doğal boya, odanızın nefes almasını sağlar, nem veya küf tutmaz, böylece çocuğunuzun odasını güvenle ve gönül rahatlığıyla boyayabilirsiniz.

Boyamızın piyasadaki en doğal boya olduğuna gerçekten inanıyoruz. Siz, çocuklarınız ve gezegenimiz için sağlıklı olduğunu bilerek sağlıklı bir şekilde uyuyabilirsiniz. Sadece kanıtlamak için, tüm malzemelerimizi web sitesinde ilan etmekten mutluluk duyuyoruz, böylece bu boyanın güvenli olduğu konusunda gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz. Hiçbir kötülük içermeyen modern yaşam için bir boya.

 

Neden Boyamız?

DOĞAL

Boyamız, bitki kökenli (keten tohumu yağı gibi) veya minerallerden (tebeşir gibi) tamamen doğal malzemelerden yapılmıştır. Çoğunlukla sudur! Boyamızdaki her bir bileşeni beyan ediyor, etik bir şekilde kaynaklıyor ve kökenlerini açıklıyoruz.

ÇEVRE DOSTU

Çoğu boya şirketi, su bazlı ise boyayı çevre dostu olarak tanımlar. Bizimki sadece su bazlı değil, karbon nötr ve bağlayıcılar yenilenebilir hammaddelerden üretiliyor. Edward Bulmer, İngiltere’nin sürdürülebilir yaşam konusundaki en ileri görüşlü kuruluşlarından birine başkanlık etti. Sadece geri dönüştürülmüş ambalaj kullanmıyoruz, sürdürülebilirlik boyamızın DNA’sının bir parçası.

SAĞLIKLI

Boyamız doğal olduğu için modern boyaların çoğunda bulunan kötü kimyasallar, toksinler ve zararlı VOC’lerden tamamen arındırılmıştır. Bu, Edward Bulmer doğal boyasının baş ağrısına veya alerjik reaksiyonlara neden olmadığı ve iç mekan hava kirliliğini azalttığı anlamına gelir. Şelal duyarlılığı ve modern alerjisi olan artan sayıda insana yardım etmeye her zaman hazırız. Aileniz için doğru seçimi yapabilmeniz için size gerçekleri veriyoruz.

DAYANIKLI

Boyamız sert, solmaz ve silinebilir. Yine de bazı renklerin diğerlerinden daha dayanıklı olduğunu unutmayın!

GÜZEL

Edward, tüm renklerini yüzyıllardır sanatçılar tarafından kullanılan sadece 12 doğal pigment kullanarak tasarladı. Bu pigmentler, ışığa benzersiz bir şekilde tepki veren en güçlü tonlarda bile yumuşak, canlı renkler oluşturur. Alanınızı rahatlatmak için en nazik, mat yüzeyleri var.

 

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 10
ÖNCEKİ
Çocuk Dostu Boya

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/u8849268/public_html/wp-content/themes/renowise/views/prev_next.php on line 36
SONRAKİ
Alcı sıva nasıl yapılır..

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

Ücretsiz teklif için iletişime geçin!

İletişim Bilgileri

Çakmak, Bağdat Sk. No:51, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul

Hemen Arayın!

Çevir »
× Nasıl yardımcı olabiliriz ?